Susisiekite su mumis

Tel: + 86-20-81716752

Faksas: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

El. Paštas: Cathy001@gdbahe.com

Pridėti: pastatas 51, 1850 m. Chuangyi sodas Nr. 200 East Fangcun prospektas, Liwan rajonas, Guangzhou, Kinija

Namuose > Naujienos > Turinys
Yra keletas tipų aliuminio lukštas? Sep 11, 2017

1 medienos grūdų aliuminio lukštas: aliuminio lukšto paviršius apdorotas su medienos įsigaliojo medienos dailė ir amatai, dirbtinės medienos grūdų aliuminio lukštas dėl savo modelio spalvingas, sumedėjusios realus susidėvėjimo charakteristikas atgarsį.

2 akmuo aliuminio lukštas: per specialų purškimo procesą, aliuminio lukšto danga perdirbti į akmens trimatis efektas

3 raižyti aliuminio lukštas: naudoti graviravimo mašina aliuminio lukšto danga raižyti žiedeliais geras modelis, raižyti aliuminio lukštas modelis gali būti pritaikytas pagal kliento poreikius.

4 skylių aliuminio lukštas: naudoti skaitmeninis perforavimo įrenginį su gręžiamos skylės įvairių formų paviršiuje ir aliuminio lukštas, kuris gali būti pridėta, kaip reikia.

5 fluoro aliuminio lukštas: taip pat žinomas kaip lygaus aliuminio lukštas, paviršiaus danga su fluoro danga, miltelių danga, poliesteris dažų purškimo, fluoro iš anksto įdiegti keturias kategorijas.


Aliuminio lukštas gamintojai gali būti pritaikytas pagal realius poreikius klientų pasiskirstymą į klijuoti aliuminio lukštas, smailas aliuminio lukštas, išlenktą aliuminio lukštas ir kita keista forma. Šie aliuminio lukštas praktinį naudojimą įvairių dekoratyvinių stiprus.